• Awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań 606 45 15 03
  • masterkey@wp.pl
  • Kalisz, ul. Górnośląska 69A

O firmie

Poznań 1964 r. Dom Towarowy tzw. "Okrąglak". To właśnie tutaj rozpoczęto działalność usługową. Firma, co prawda, nie miała swojej nazwy, ale przez całe dziesięciolecia istnienia zapewniała utrzymanie i dawała zawodową satysfakcję.

Na początku była to naprawa - archaicznych już dzisiaj - piór wiecznych i ich napełnianie, naprawa drobnego sprzętu AGD, dorabianie kluczy, ostrzenie narzędzi tnących oraz nagrywanie pocztówek grających z dedykacją.

W latach 70-tych działalność została przeniesiona do Domu Towarowego w Kaliszu. Część usług zarzucono, inne świadczono nadal. Firma na trwałe wpisała się w krajobraz miasta. Kto, ze starszych mieszkańców Kalisza, nie pamięta dorabiania kluczy w PDT "pod schodami"?

Dzisiaj firma - poza usługami awaryjnego otwierania, dorabiania kluczy, ostrzenia narzędzi tnących, sprzedaży i montaży zamków - specjalizuje się w projektowaniu oraz tworzeniu systemów Master Key. Na tym polu współpracujemy z największymi firmami i instytucjami Kalisza i regionu już od lat 90-tych XX w.

Jesteśmy przedstawicielami wiodących producentów
systemów Master i zamków w Polsce i Europie.